українська російська англійська
Коментар МЗС України у зв'язку з рішенням Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
30.05.2017 | 19:48
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

В Україні вітають схвалення Сенатом Нідерландів законопроекту про вступ в силу закону від 8 липня 2015 року про схвалення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, підписаної у Брюсселі 21 березня та 27 червня 2014 року.

Переконлива більшість, яка підтримала цей законопроект, вкотре довела – Нідерланди є нашим другом і партнером на шляху до політичної асоціації та економічної інтеграції з Європейським Союзом.

Ми вдячні нашим колегам – з Нідерландів та інших країн і інституцій ЄС, які протягом цих півтора роки формували міцний фундамент для підтримки Угоди в нідерландському суспільстві та офіційних колах.

Сподіваємось на швидке завершення усіх необхідних внутрішніх процедур в Нідерландах та швидку ратифікацію Угоди Європейським Співтовариством з атомної енергії та Радою ЄС. Пам’ятаючи ціну, яку заплатили українці за Угоду про асоціацію, забезпечення її повноцінного вступу в силу є нашим спільним моральним обов’язком. Адже ця Угода є ключовим дороговказом у впровадженні в Україні системних політичних та соціально-економічних реформ на основі найкращих європейських стандартів, спрямованих на підвищення рівня життя українців.

Разом ми здолали усі перешкоди на шляху ратифікації Угоди, разом забезпечимо якнайскоріше повноцінне набуття нею чинності та ефективну імплементацію.

 

 

версія для друку