українська російська англійська
Георгій Тука зустрівся з представниками Норвезької ради у справах біженців
31.05.2017 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

У МТОТ відбулася робоча зустріч заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки з представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC).

Під час зустрічі були обговорені плани норвезьких партнерів України на 2017 рік та перспективи подальшої співпраці. Також обговорювалася можливість співробітництва з NRC у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Житло для внутрішньо переміщених осіб в Україні» в якості моніторингової та консультативної допомоги.

Довідково

Норвезька рада у справах біженців (NRC) незалежна гуманітарна організація, метою якої є допомога людям, які змушені залишити свою країну чи регіон через конфлікти (політичні, національні, військові). NRC працює в країнах Африки, Південної Америки, Азії, Близького Сходу і Європи.

В Україні NRC розпочала роботу наприкінці 2014 р. на території Луганської області, де сфокусувала свою діяльність на наданні допомоги ВПО та людям і громадам, які постраждали від конфлікту по обидві сторони «лінії розмежування».

Протягом 2016 року на сході України NRC надала:

правову інформацію 24313 особам, консультації для 8184 осіб і правову допомогу для 487 осіб;

допомогу для ремонту, відновлення або утеплення домівок для 1545 родин;

допомогу у вигляді вугілля, дров та паливних брикетів для 2982 родини та 8 дитячих закладів;

непродовольчу допомогу (предмети домашнього побуту та набори для зимування) для 7026 осіб.

 

версія для друку