українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав працівників водного господарства з професійним святом
04.06.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників водного господарства!

Працівники галузі на високому професійному рівні виконують відповідальну роботу: покращують екологічний стан водних ресурсів, забезпечують наших громадян і всі галузі економіки та промисловості водними ресурсами, сприяють раціональному їх використанню, задоволенню продовольчих потреб країни, підвищенню добробуту та якості життя всього українського суспільства.

Сьогодні перед галуззю стоїть ряд завдань, без розв’язання яких неможливий подальший економічний і соціальний розвиток країни: впровадження нових ефективних методів інтегрованого управління водними ресурсами, запровадження сучасних технологій їх використання, раціональне використання меліорованих земель та екологізація водних ресурсів, удосконалення водного законодавства та управління галуззю. Завдяки сумлінній праці працівників водного господарства багато з цих завдань сьогодні успішно виконуються.

Упевнений, що спільними зусиллями ми подолаємо всі перешкоди на шляху досягнення високих стандартів якості життя і перетворимо нашу країну на безпечний і комфортний простір для наших громадян.

Бажаю галузі успішного розвитку, запровадження нових технологій та підходів, а всім працівникам – професійного зростання, особистого щастя, благополуччя і миру.

 

версія для друку