українська російська англійська
Міністерство закордонних справ України та Інститут міжнародних відносин підписали Договір про співробітництво
31.05.2017 | 11:35
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

30 травня 2017 року підписано Договір про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У рамках розширеного засідання Вченої ради Інституту міжнародних відносин документ підписано Державним секретарем МЗС України Андрієм Заяцем та Директором Інституту Валерієм Копійкою.

Положення угоди спрямовані на удосконалення системи підготовки фахівців для роботи у зовнішньополітичній сфері, зокрема підвищення вимог і рівня їх кваліфікації з урахуванням потреб МЗС. У цьому контексті важливою складовою договору є положення про необхідність врахування Інститутом під час формування навчальних планів потреб Міністерства у дипломатичних кадрах, а також вимог щодо їх мовної підготовки.

Підписаний договір є дієвим механізмом подальшого розвитку  двосторонньої співпраці між Міністерством та Інститутом у підготовці фахівців у сфері зовнішніх зносин, а також розробки спільних аналітичних та прогностичних матеріалів з питань формування та реалізації зовнішньої політики України, забезпечення національних інтересів нашої держави на міжнародній арені та ефективного реагування на сучасні виклики і загрози.

Правові засади співпраці між Міністерством та Інститутом, що триває вже більше 20-ти років у контексті реалізації Указу Президента України від 30 травня 1995 року № 397 «Про підготовку спеціалістів для роботи у сфері міжнародних відносин», наразі набули подальшого розвитку та нових організаційно-правових форм. 

 

версія для друку