українська російська англійська
Глава Уряду: Повага до бізнесу має стати основою роботи контролюючих органів
31.05.2017 | 12:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ключовим принципом роботи контролюючих органів, зокрема Державної фіскальної служби, має стати зміна відносин з діловими колами та відновлення поваги до підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

Він підкреслив, що Україна досягла значного прогресу в своїх євроінтеграційних прагненнях на міжнародній арені, і зараз необхідно проводити зміни всередині країни, в тому числі, у сфері зміцнення економіки та покращання ділового клімату – за стандартами та принципами Європейського Союзу.     

«Ми маємо відновити максимально шану та повагу до  українського бізнесу, який пришвидшує економічне зростання держави. Неприпустимим є тиск та створення штучних бар’єрів для розвитку ділового клімату», - сказав Володимир Гройсман.

Він повідомив, що в розрізі роботи Державної фіскальної служби спостерігається ріст показників забезпечення бюджетних надходжень. «Зростання маємо в цілому на 28%, але хочу підкреслити, що це пов’язано з ростом економіки. І нам потрібно посилювати його, - зазначив Глава Уряду. - ДФС - це структура, яка працює з бізнесом. Моя вимога до них -  створити нормальний клімат, стосунки з бізнесом. Хотів би, аби ДФС керувалася прийнятними нормами взаємодії, і бізнес відчував спокій та перспективи розвитку».

Прем’єр-міністр підкреслив, що зараз відбувається процес трансформацій, руйнуються корупційні схеми, які існували роками – в першу чергу, в сфері сплати та повернення ПДВ. «Сьогодні процес  повернення ПДВ відбувається автоматично і прозоро. Жоден чиновник не має можливостей втручання у систему. Будемо продовжувати це», - підкреслив Глава Уряду.  

 

 

 

версія для друку