українська російська англійська
Володимир Гройсман: Угода про асоціацію із ЄС - це лише початок шляху необхідних реформ і змін країни
31.05.2017 | 12:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка була ухвалена у 2014 році і наразі проходить фінальну стадію ратифікації, є лише початком великого шляху перетворень всередині України, аби в кінцевому підсумку наша держава ефективно інтегрувалася у велику європейську родину країн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в середу.

"Угода про асоціацію – це лише початок шляху, який ми маємо здолати усередині нашої країни, щоб забезпечити необхідні реформи і зміни, які повністю інтегрують нас до великої успішної європейської родини", – сказав Прем'єр-міністр і ще раз привітав рішення Сенату Нідерландів проголосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, яке дозволяє розпочати процес повноцінної реалізації положень документа.

Володимир Гройсман зазначив, що усі зміни, які передбачені Угодою про асоціацію, у першу чергу, потрібні Україні, і Уряд повністю сфокусований на її якісному виконанні. "Маємо забезпечити проблеми, які не вирішувалися десятиріччями, і змінити врешті-решт якість життя українських громадян, повернути максимальну шану і повагу до українців, маємо докласти багато зусиль щодо пришвидшеного економічного зростання", – сказав він.

У цьому контексті він закликав усі міністерства до серйозної роботи для того, щоб спільно з європейськими партнерами, використовуючи міжнародні програми підтримки, якнайшвидше забезпечити якісні перетворення в усіх сферах життя в країні.

"Європейська інтеграція і Європейський Союз – це, у першу чергу, стандарти. Це сильна економіка, сильна судова система, демократичний устрій, справедлива соціальна політика, якісна інфраструктура, освіта, доступ до якісної медицини. І те, що сьогодні завершений етап ратифікації Угоди про асоціацію із Європейським Союзом, говорить тільки про те, що ми будемо рухати зміни швидше, якісніше", – зазначив Глава Уряду.

Він звернув увагу, що вже за 10 днів, у червні, буде запроваджено безвізовий режим між  Україною та ЄС, і таким чином буде зруйновано "мур, який відділяв Україну від ЄС".

"Я вірю у те, що Україна може у середньостроковій перспективі стати повноцінним членом Європейського Союзу", – підкреслив Глава Уряду.

 

 

версія для друку