українська російська англійська
Глава Уряду: За 5-7 років Україна продемонструє прогрес у багатьох сферах
31.05.2017 | 13:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має значний внутрішній потенціал розвитку та зовнішню підтримку, ефективне використання яких дозволить вже за 5-7 років продемонструвати значний прогрес у багатьох сферах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Він підкреслив, що сьогодні в Україні все ще лунають голоси популістичних політичних сил, яким вигідний низький рівень життя людей, бо на проблемах людей вони намагаються здобути популярність. Натомість, Уряд має план дій, який дозволить досягати реальних цілей і покращувати якість життя людей, а не обманювати їх черговими невиправданими надіями. 

"Популісти хочуть досягти однієї мети: чим гірше - тим для них краще. Але чим краще людям - тим гірше популістам. Вони не зможуть реалізувати себе, бо робити нічого не можуть. Вони можуть лише говорити надіями і потім їх не виправдовувати. А коли ситуація в країні буде змінюватися у кращий бік, популістичні сили втратять підтримку, - зазначив Володимир Гройсман. -  Наша формула єдина: чим краще - тим краще. Глибоко переконаний у тому, що ми забезпечимо успіх".

 

версія для друку