українська російська англійська
Адміністрування місцевих бюджетів із збору податків має входити у показники ДФС, - Геннадій Зубко
31.05.2017 | 13:59
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Адміністрування місцевих бюджетів із збору податків також має входити у показники ДФС. Це важливо в першу чергу для місцевого самоврядування, яке зацікавлене в легалізації заробітної плати, робочих місць, торгівлі акцизними товарами (нафтопродуктами і алкоголем). Якщо ми підсилимо цей механізм у показниках ДФС, коли місцеве самоврядування приймає рішення щодо надходжень до місцевих бюджетів, це дало б можливість додаткових надходжень до бюджетів місцевого самоврядування. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засідання Уряду.

Адже кожен з органів місцевого самоврядування зацікавлений в тому, щоб ці кошти надходили до їх бюджету. Геннадій Зубко додав, що запровадження адміністрування місцевих бюджетів має бути ухвалене на рівні самої ДФС, наказами і інструкціями щодо посилення такої співпраці.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр зазначив: «З фінансовою децентралізацією кожного року зростають місцеві бюджети. На початку було 100 млрд, в 2016 – 145 млрд, в 2017 році очікуємо 170 млрд доходів в місцевих бюджетах. З запровадженням Президентом України вже другий рік поспіль «митного експерименту», тільки за перший квартал 2017 року понад 2,5 млрд надійде на  відновлення доріг, в тому числі і місцевих».

 

версія для друку