українська російська англійська
Олександр Саєнко: На держслужбі повинні працювати найкращі фахівці
31.05.2017 | 14:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко  підписав меморандум про співробітництво з ініціативою "Професійний уряд" (Professional Government Association), що об'єднує українців - випускників найкращих світових вишів. Уряд та асоціація спільно працюватимуть у сфері реформи державного управління, зокрема щодо залучення на державну службу найкращих фахівців.

Мета підписаного Меморандуму – це співпраця щодо  забезпечення прозорого відбору на державні посади, заснованого на професійних якостях та цінностях кандидатів; створення гідних та чесних умов роботи в державному секторі; оптимізації функцій та процесів державного управління з метою підвищення його ефективності; впровадження принципів підзвітності та відповідальності державних службовців перед народом України.

Співробітництво  є особливо актуальним  на етапі реформування міністерств. Наразі триває реформа десяти пілотних міністерств, за зразком яких пізніше будуть реформовані всі інші міністерства. Восени на держслужбу буде залучено близько 1000 нових фахівців з питань реформ, вимоги до компетенцій яких будуть на якісно новому рівні. 

"Наша мета амбітна - на держслужбі повинні працювати справжні професіонали. Потрібно створити абсолютно новий образ державного службовця. Але насамперед потрібно перезавантажити систему державного управління – оновити структури, впровадити нові процедури, забезпечити електронне урядування.  Радянська спадщина має залишитись у минулому. Україні потрібне сучасне та ефективне державне управління. Впевнений, ця співпраця буде продуктивною, і саме через кооперацію ми досягнемо успіху в одній з найважливіших реформ", - наголосив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

 

версія для друку