українська російська англійська
Ярослав Войтович взяв участь в урочистій церемонії відкриття чемпіонату України з плавання в ластах
31.05.2017 | 16:33
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

31 травня в столичному Палац підводного спорту  урочисто стартував чемпіонат України з плавання в ластах (басейн, марафон).

Більше 200 спортсменів з Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Харківської областей та Києва боротимуться не лише за нагороди вітчизняної чемпіонату, а й за право представляти країну на континентальній першості, що пройде з 1 по 10 липня в Польщі, та місця в національній збірній на Всесвітніх іграх.

У церемонії відкриття змагань  взяв участь заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович. Він побажав плавцям вдалих стартів та передав слова привітань від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

"Заповітна мрія кожного спортсмена – стати учасником всеукраїнського спортивного форуму, здобути визнання у своїй країні, відчути дух напруженої спортивної боротьби. Чемпіонат України з підводного спорту (плавання в ластах) дарує вам прекрасну можливість реалізувати свій спортивний і творчий потенціал, майстерність та волю до перемоги”, - йдеться у зверненні Міністра. 

 

версія для друку