українська російська англійська
"Проводиться масштабна робота щодо вдосконалення інфраструктури навчальних центрів", - Міністр оборони України Степан Полторак
31.05.2017 | 18:14
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 31 травня, в рамках робочої поїздки на Львівщину, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак оглянув навчально-матеріальну базу 184-го навчального центру. Зокрема, глава вітчизняного оборонного відомства оглянув навчальні класи з імітаційними засобами та нещодавно відремонтовану казарму містечка «Базове».

— Ми працюємо над вдосконаленням інфраструктури навчальних центрів, над створенням всіх необхідних умов для військовослужбовців ЗС України, які прибувають для проведення навчання та відновлення боєздатності, для того, щоб українські військовослужбовці мали змогу не тільки навчатися, але й була передбачена можливість відпочити, — зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

Також Міністр оборони України зазначив, що така робота вже розпочалася на інших навчальних центрах.

Вже розпочато роботу на Миколаївщині, на полігоні Широкий лан — де будується 11 казарм, завершуються тендерні процедури по навчальному центру в смт Черкаське, що на Дніпропетровщині, а також під Одесою, в населеному пункті Дачне, де будується типове містечко для військової частини, — наголосив генерал армії України Степан Полторак. — Крім того, у Миколаєві, сплановано ряд заходів по будівництву житла для військовослужбовців ЗС України, заплановано виділення ресурсів для ремонту казарми, — додав глава вітчизняного оборонного відомства.

версія для друку