українська російська англійська
Глава Уряду взяв участь у Шостому Національному Молитовному сніданку за Україну
01.06.2017 | 09:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у Шостому Національному Молитовному сніданку за Україну і мир в нашій державі. Звертаючись до учасників заходу, серед яких були народні депутати України, високопосадовці, дипломати і діти – сироти та діти героїв АТО, Глава Уряду зазначив, що це добра традиція – збиратися разом і розпочинати ранок в молитві за рідну країну.

«Захід, об’єднуючий по своїй суті, несе тепло, розуміння, якого нам не вистачає. Я вдруге беру участь в такому заході, і для мене це велика честь, - сказав Володимир Гройсман. - Іноді ми роз’єднані, нам не вистачає мудрості. Але на наших плечах  велика відповідальність за власну країну. Ми маємо боротися за те, щоб Україна стала успішною, щоб в нашу країну прийшов мир, і ми могли реалізувати всі свої бажання… Ми маємо виграти боротьбу за свою країну і добробут наших людей. І на цьому шляху віра і молитва буде допомагати приймати вірні рішення».

Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн. Вже понад 60 років вони проходять у США, Німеччині, Великій Британії. Молитовний сніданок є місцем духовного єднання і порозуміння політиків, урядовців, дипломатів та представників бізнесу.

 

версія для друку