українська російська англійська
Міненерговугілля завершило підготовку проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року
01.06.2017 | 10:36
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

31 травня в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України завершено доопрацювання проекту Нової енергетичної стратегії України до 2035 року: «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність».

За тиждень, що минув після проведення засідання Управляючого комітету з питань координації роботи з підготовки проекту Енергетичної стратегії України, у текст документа були внесені уточнення і редакційні правки відповідно до прийнятих на засіданні рішень. Передостаннім етапом опрацювання проекту Нової стратегії стане фаховий розгляд документа в центральних органах державної влади України.

Підготовлений проект Нової енергетичної стратегії України є базовим документом державної енергетичної політики, що визначає мету і цілі розбудови енергетичного сектору відповідно до потреб економічного і соціального розвитку на період до 2035 року, а також формулює завдання органів виконавчої влади у сфері управління енергетичним сектором.

Планується, що проект нової Енергетичної стратегії України буде схвалено відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України до кінця червня цього року.

З текстом документа можна ознайомитися за посиланням:

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/doccatalog/document?id=245213112.

Довідково

Проект оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року розроблено з ініціативи Міненерговугілля  на виконання пункту 5 частини 2 розділу III Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 № 418-р та доручення Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 № 22882/59/1-15, Національним інститутом стратегічних досліджень разом з Українським центром економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова

19 грудня 2016 року проект було оприлюднено для широкого громадського обговорення, після чого тривав процес опрацювання пропозицій та зауважень до проекту.

 

версія для друку