українська російська англійська
Від продажу земель несільськогосподарського призначення місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали більше 5,4 мільйона гривень
01.06.2017 | 12:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року у Дніпропетровській області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, платежів у вигляді відстрочки за раніше викуплені земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, до місцевих бюджетів надійшло 5 463,07 тис. гривень. Ці кошти стовідсотково надійшли до місцевих бюджетів Дніпропетровщини.

Загалом упродовж поточного року на підставі цивільно-правових договорів продано 8 ділянок несільськогосподарського призначення площею 0,16 га, їх вартість склала 239, 83 тис. гривень.

Фахівці землевпорядної служби Дніпропетровської області забезпечують постійний моніторинг надходження коштів до бюджетів усіх рівнів від продажу земель несільськогосподарського призначення.

У пріоритеті також активізація земельних торгів. З цією метою у Дніпропетровській області сформовано перелік із 169 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, призначених для продажу на земельних торгах. Загальна площа земель, що будуть запропоновані інвесторам, становить 3, 407 тис. гектара.

Довідково

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку