українська російська англійська
Володимир Лапа у Ризі візьме участь у зустрічі щодо епізоотичної ситуації із АЧС в європейському регіоні
01.06.2017 | 12:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

1-2 червня 2017 року Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа перебуває з візитом у м. Рига, Латвійська Республіка, де він візьме участь у зустрічі високого рівня для обговорення епізоотичної ситуації, що склалася внаслідок поширення африканської чуми свиней в європейському регіоні.

Зустріч високого рівня відбудеться за участі Міністрів сільського господарства та Головних державних інспекторів ветеринарної медицини Республіки Білорусь, Грузії, Естонської Республіки, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Федеративної Республіки Німеччина, Угорщини, Латвійської Республіки, Республіки Польща, Румунії, Російської Федерації, Фінляндської Республіки, України та Європейського комісара з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів.

Метою зустрічі є аналіз поточної ситуації щодо африканської чуми свиней (АЧС), в тому числі у приватному секторі, ознайомлення з комплексом заходів, які вживаються для контролю, локалізації та ліквідації захворювання, покращення кооперації та взаєморозуміння між компетентними органами країн європейського регіону.

Очікується, що зустріч буде сприяти гармонізації впровадження заходів проти розповсюдження АЧС (регіоналізація, заходи контролю та профілактики).

 

версія для друку