українська російська англійська
Інформація про провал переговорів з МВФ та Світовим банком по пенсійній реформі не відповідає дійсності, - Мінсоцполітики
01.06.2017 | 13:00
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Розповсюджена останніми днями інформація про провал переговорів по проекту пенсійної реформи з ключовими міжнародними партнерами України – Міжнародним валютним фондом та Світовим банком - не відповідає дійсності. Про це під час засідання Уряду у середу сказав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він повідомив, що найближчими днями МВФ оприлюднить відповідну заяву, а Світовий банк, за словами Реви, її вже зробив. Міністр процитував спеціального листа за підписом регіонального директора Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Сату Кахконен, в якому, зокрема йдеться про підтримку Урядового проекту пенсійної реформи, оскільки він враховує надані Україні рекомендації. «Ми пропонуємо повну підтримку в подальшому процесі його розгляду і прийняття», - процитував листа Андрій Рева.

Довідково

 Проект підготовленої Урядом пенсійної реформи містить одразу декілька напрямків роботи, а саме – забезпечення осучаснення пенсій з 1 жовтня поточного року з подальшим автоматичним зростанням пенсійних виплат у наступні роки, забезпечення бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду в середньостроковій перспективі, встановлення справедливого пенсійного забезпечення в залежності від трудового стажу при збереженні рівня пенсійного віку, а також вжиття низки заходів з детінізації економіки та збільшення кількості платників єдиного соціального внеску, який є основним джерелом наповнення Пенсійного фонду. В разі ухвалення пропозицій Уряду збільшення пенсій відчують 9 млн українських пенсіонерів.

 

версія для друку