українська російська англійська
Володимир Гройсман відкрив реконструйований залізничний перегін Комиш-Зоря - Волноваха
01.06.2017 | 13:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході робочої поїздки до Донецької області відкрив реконструйований залізничний перегін Комиш-Зоря - Волноваха. Рік тому Глава Уряду поставив завдання збільшити потужності цієї ділянки залізниці та покращити залізничне сполучення в регіоні.

Доручення було виконано, і сьогодні модернізований залізничний перегін прийняв перший потяг. Коментуючи подію, Володимир Гройсман підкреслив, що наразі йдеться про збільшення потужності залізничної лінії вдвічі, а відтак – про збільшення потоку товарів.

Глава Уряду підкреслив, що сьогодні "Укрзалізниця" - одне з найбільш системних підприємств країни, і відновлення його потужностей та підвищення якості послуг – один з ключових напрямків розвитку держхолдингу. Уряд, за словами Прем’єр-міністра, готовий надати всю необхідну підтримку й допомогу в цьому питанні. Так, цього року суттєво збільшено обсяг ремонтів локомотивного парку – до 200 одиниць з 20 позаминулого року, ведеться будівництво нових вагонів: цього року парк "Укрзалізниці" поповниться на близько 7 тис. одиниць. "Це тільки початок", - наголосив Володимир Гройсман. 

 

версія для друку