українська російська англійська
Глава Уряду у Маріуполі: Вугільна блокада призвела до втрати 1% росту ВВП, але ми знайдемо рішення для зміцнення економіки
01.06.2017 | 16:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розпочата у січні поточного року вугільна блокада на Донбасі призвела до втрати 1% економічного зростання України, проте Уряд знайде правильні рішення для зміцнення економіки та продовження росту. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спілкуючись з колективом металургійного гіганта «Азовсталь». Глава Уряду відвідав підприємство в рамках робочої поїздки у Донецьку область.

Він підкреслив, що гірничо-металургійний комплекс – це третина ВВП України і понад 300 тис. працівників.

«Однак на розвиток всього комплексу негативно впливає блокада. Через блокаду ми втратили 1% економічного зростання», - сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав, що 4 квартал 2016 року показав ріст економіки в 4,7% після багатомісячного падіння. І це давало серйозні підстави сподіватися на подальші економічні успіхи. Втім блокада внесла свої корективи в економічне й промислове життя, зробила свою «антиукраїнську справу».

«Проте руки  ніхто не опустив. І тому завдання Уряду сьогодні – створити умови для сильної економіки. Достойна робота, достойна зарплата, конкурентний продукт – це завдання, які стоять перед нами. І ми знайдемо рішення для економічного зростання. Все, що заробимо, ми все будемо реінвестувати в підвищення соціальних стандартів і проведення капітального ремонту країни – інвестувати в інфраструктуру, зміни в освіті, охороні здоров’я», - сказав Глава Уряду.  

 

 

 

версія для друку