українська російська англійська
Ігор Жданов: Від ефективного використання фінансового ресурсу, нових повноважень та можливостей органів місцевої влади та ОТГ залежить успіх усієї України
01.06.2017 | 16:54
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Децентралізація влади - одна з тих стратегічно важливих та системних реформ, яка втілюється в життя у рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на засіданні колегії Міністерства 1 червня у Чернігові.

Ігор Жданов зауважив, що Україна, як і будь-яка європейська держава – це не лише столиця, це ціла плеяда міст і містечок зі своєю історією, характером та колоритом.

“Саме на місцях краще зрозуміло, як вирішити проблемні питання, що накопичувалися десятками років. Для цього потрібне бажання, політична та управлінська воля, усвідомлення відповідальності за порядок у власній хаті та, найголовніше, – ресурси”, - зазначив Міністр.

Посадовець акцентував на тому, що за останні роки на місця було спрямовано реальний та солідний фінансовий ресурс. А саме мільярди гривень щорічно, тільки за перші чотири місяці 2017 року місцеві бюджети зросли на 14,5 мільярди гривень.

“Від того, наскільки ефективно органи місцевого самоврядування та об'єднані територіальні громади скористаються цим ресурсом, новими повноваженнями та можливостями для розвитку, які дає децентралізація, - без перебільшення залежить успіх всієї України”, - підкреслив Ігор Жданов.

“Для мене, як міністра відповідального за державну молодіжну політику, є цілком очевидним, що жодні позитивні зміни на рівні країни та громади неможливі без активної участі молоді”, - повідомив Міністр.

Він висловив переконання, що найкраща інвестиція сьогодні – це інвестиція у людський капітал, наше неймовірно талановите та енергійне молоде покоління.

версія для друку