українська російська англійська
Прем'єр-міністр у Маріуполі: Економіка регіону буде зростати, ми здатні розвивати промислові центри країни
01.06.2017 | 18:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман впевнений, що економіка Донецького регіону попри його прифронтовий статус, буде зростати, і Уряд докладатиме всіх зусиль для підтримки й розвитку промислових центрів краю – таких, як Маріуполь.  Про це Глава Уряду сказав під час церемонії закладки «першого каменя» будівництва нового виробничого-перевантажувального зернового комплексу в Маріупольському морському торговельному порту. Володимир Гройсман відвідав один з найбільших портів України в рамках робочої поїздки у Донецьку область.  

"Ми розпочинаємо процес будівництва нового зернового терміналу і даємо старт будівництву нового кластеру . Це говорить про те, що порт і економіка (міста й регіону) будуть розвиватися. Є інвестиції. А значить, люди будуть мати роботу, а держава і місто – надходження до бюджету. Життя буде розвиватися", - сказав Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що Маріуполь має велике стратегічне значення не тільки для Донбасу, а й для всієї країни, адже тут сконцентровані великі промислові підприємства, передусім гірничо-металургійного комплексу, який загалом формує третину українського ВВП. І саме тому місто потребує нової індустріальної та інфраструктурної підтримки – від розвитку інфраструктури портів до реконструкції доріг та запуску залізничного сполучення.

Глава Уряду нагадав, що сьогодні здано в експлуатацію залізничний перегін Комиш-Зоря – Волноваха, реконструйований за рік за дорученням Уряду. Це дасть можливість вдвічі наростити пропускну спроможність регіональної залізничної лінії та налагодити сполучення з іншими промисловими центрами – перш за все Одесою. Новий потяг в Одеському напрямку буде запущено вже 20 червня, і далі напрямки сполучення з Маріуполем будуть розширюватися.  

"Наше завдання – підсилювати ваш економічний розвиток, дати можливість реконструкції, модернізації порту. А це – більше вантажів, роботи. Це стратегічне завдання,  спрямоване на розвиток економіки. І воно стосується всього регіону і базового міста Маріуполь. Я переконаний: економіка буде тільки зростати. Подивіться, в Маріуполі ще два роки тому бюджет міста становив всього 200 млн грн. Сьогодні це – 1 млрд грн. А це кошти на дороги, соціальні потреби, садочки, оновлення міського транспорту», - підкреслив Глава Уряду.  

 

 

 

версія для друку