українська російська англійська
На українсько-білоруському кордоні запрацював перший спільний контактний пункт "Житомир-Пінськ"
01.06.2017 | 18:56
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні у рамках прикордонного співробітництва України та Республіки Білорусь розпочав роботу перший спільний контактний пункт «Житомир – Пінськ».

Його створення стало результатом реалізації домовленості керівників прикордонних відомств сторін, які у грудні 2016 року підписали відповідний протокол.

Урочисте відкриття контактного пункту проходило у відеорежимі за участю перших заступників Головних прикордонних уповноважених України та Республіки Білорусь Василя Серватюка та Ігоря Буткевича.

Допомогу у створенні та оснащенні контрактного пункту надали представництва ЄС і МОМ в Україні та Білорусі в рамках проекту з підвищення ефективності охорони українсько-білоруського кордону.

Присутні на заході міжнародні експерти високо оцінили результати спільної роботи. Відбувся перший обмін інформаційними повідомленнями.

Створений контактний пункт функціонуватиме в цілодобовому режимі і стане важливим елементом у сфері інтегрованого управління кордонами.

Українські та білоруські прикордонники отримали можливість в режимі он-лайн обмінюватись інформацією про ситуацію на державному кордоні.

Під час зустрічі Василь Серватюк наголосив, що охорона кордону з Білоруссю була і залишається одним із пріоритетів для Державної прикордонної служби України.

Також він подякував усім, хто долучився до створення контактного пункту та запевнив у подальшому розвитку співпраці між прикордонними відомствами обох країн.

 

 

версія для друку