українська російська англійська
Україна послідовно впроваджує світові практики у вітчизняний енергетичний сектор, - Володимир Кістіон
02.06.2017 | 11:42
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

В умовах глобалізації і кліматичних викликів Україна послідовно впроваджує світові практики у вітчизняну енергетику.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, виступаючи на Другому міжнародному форумі «Енергетична безпека заради майбутнього: нове бачення, стратегії, інновації».

Віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, що енергетика залишається ключовим пріоритетом міжнародної співпраці України, в тому числі, з Європейським Союзом.

«Зміни клімату, потреба в екологічній безпеці вимагають від держав усього світу переосмислення принципів розвитку енергетики. На перший план виходять відновлювані джерела енергії, ефективне споживання енергоресурсів, енергоощадні технології. Україна повністю підтримує глобальні тренди. Ми включені у світову енергетику як пазл у загальній картинці», - наголосив Володимир Кістіон.

Він зазначив, що низка міжнародних договорів, які підписала Україна, підтверджують принципову позицію нашої держави.

«Угода про Асоціацію з Європейським Союзом, Договір про створення Європейського енергетичного співтовариства, Меморандум про взаєморозуміння зі стратегічного енергетичного партнерства, Паризька Угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату підтверджують цивілізаційний вибір, який зробила наша держава. Це не просто документи. Від імені Уряду України я відповідально заявляю, що наразі ми послідовно виконуємо умови цих документів, впроваджуємо світові практики у наш енергетичний сектор», - зауважив Володимир Кістіон.

За його словами, Україна є гідним гравцем на міжнародній енергетичній арені.

«Енергетична реформа – це пріоритет нашого Уряду. Вже сьогодні у нас є фактичні здобутки, які представляють Україну як гідного міжнародного партнера в енергетичній галузі», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку