українська російська англійська
Володимир Кістіон закликав бізнес брати участь у реалізації потенціалу "зеленої" енергетики в Україні
02.06.2017 | 14:52
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Відновлювана енергетика в Україні має значний потенціал до розвитку, тому держава зацікавлена у співпраці з бізнесом реалізовувати ці можливості.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон під час свого виступу на Другому міжнародному форумі «Енергетична безпека заради майбутнього: нове бачення, стратегії, інновації».

Зокрема, він зазначив, що добігає кінця підготовка базового документа, необхідного для сталого розвитку енергетики, в тому числі, і «зеленої».

«Ми знаходимось на останній стадії формування енергетичної стратегії України до 2035 року. Принциповим питанням цього документа є доля відновлюваної енергетики до 2020 року – не менше 11%, а до 2025 – ми ставимо перед собою завдання не менше 25%», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Він звернув увагу на перспективні проекти використання відновлюваних джерел енергії, і закликав бізнес активно в них участь.

«Україна – це країна, яка має всі відповідні можливості розвивати відновлювану енергетику, тому сьогодні на порядку денному стоїть досить перспективний проект влаштування будівництва станції, які будуть генерувати електричну енергію з енергії сонця на території Чорнобильської зони, де є відповідна інфраструктура і території. Думаю, бізнесу було б цікаво. Запрошуємо до співпраці, щоб спільно реалізовувати потенціал нашої держави», - підсумував Володимир Кістіон.

 

версія для друку