українська російська англійська
7 червня - офіційне відкриття міжнародної агропромислової виставки "Агро-2017"
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

7 червня об 11:00 відбудеться офіційне відкриття ХХІХ міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» за участі керівництва Мінагрополітики.

Заплановано огляд виставкових павільйонів, прес-підхід та спілкування зі ЗМІ.

О 13:00 розпочнеться форум «Аграрна політика - успіх через партнерство», який складатиметься з трьох дискусійних панелей на теми: «АПК України: стратегічне бачення» (Модератор – Максим Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України), «Розвиток сільських територій» (Модератор – Олена Ковальова, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України), «Євроінтеграція» (Модератор – Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з європейської інтеграції).

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходів.

Акредитація ЗМІ за телефоном (044) 278 83 89 або електронною поштою press@minagro.gov.ua до 18:00 6 червня 2017.

Виставка «Агро-2017» проходитиме 7-10 червня за адресою НК «Експоцентр України», Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).

Повна програма виставки буде надіслана додатково.

Довідково

«Агро-2017» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Цей захід відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

В рамках масштабної виставки «Агро-2017» пройдуть спеціалізовані виставки:

ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія, Animal’Ex, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo та інші, з яких вперше пройде спеціалізована виставка «ECO HOUSE» та «Сучасний Фермер».

Відбудеться презентація он-лайн сервісу «Агрокраїна».

Пройде майстер-клас DroneDay Agro від компанії DJI.

 

версія для друку