українська російська англійська
Уряд представив проект медичної реформи Нацраді реформ і очікує його обговорення в Парламенті
02.06.2017 | 17:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України представив членам Національної ради реформ при Президентові України проект медичної реформи, оформлений пакетом законопроектів, і наразі очікує його розгляду в Парламенті України.

Реформа була розроблена Міністерством охорони здоров'я на основі пропозицій громадськості, профільних асоціацій та парламентаріїв і доопрацьована у рамках роботи спеціальної робочої групи за безпосередньої участі народних депутатів – членів Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

Представляючи пропозиції Уряду, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що йдеться передусім про зміну організації системи охорони здоров'я в країні та зміну фінансування цієї системи – від фінансування стін лікарень до фінансування медичної послуги та запровадження контролю її якості.   

"Це (реформа охорони здоров'я) не буде реформою за один день. Є роки, етапи, які нам потрібно пройти, але я точно знаю, що ми досягнемо успіху, коли ми змінимо саму модель організації охорони здоров'я в нашій країні. Ми маємо фінансувати медичну послугу. І наш пакет законопроектів пропонує саме такий підхід. Переконаний, що реалізація цього підходу буде успішною", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Він подякував всім, хто долучився до розробки законопроектів і закликав якнайшвидше обговорити їх у Верховній Раді, оскільки "вічно працювати над вдосконаленням" у такій важливій сфері як охорона здоров’я, неможливо. "Люди чекати не можуть", - зазначив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку