українська російська англійська
Роботу в Україні розпочинають 72 нові добровольці Корпусу Миру США
02.06.2017 | 18:48
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

2 червня Надзвичайний і Повноважний Посол США Марі Йованович привела до присяги 72 нових добровольців Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки, які протягом двох років працюватимуть в українських громадах.

Марі Йованович зауважила, що цього місяця відзначається ювілей Корпусу Миру США в Україні. 25 років тому український Уряд запросив Корпус миру, а Президенти країн погодились, щоб волонтери працювали як з урядовими, так і з неурядовими партнерами України.

“Деякі із волонтерів представляють проект молодіжного розвитку і працюють задля того, щоб молодь і у найвіддаленіших куточках країни мала здорове повноцінне та гідне життя. Ви подаруєте українській молоді життєвоважливі навички, які збагатять їхнє фізичне та емоційне здоров'я, і ці навички стануть їм у нагоді впродовж усього їхнього життя. Майбутнє України належить її молоді, багато з вас будуть працювати пліч-о-пліч з українськими молодіжними лідерами, ви зможете їх підтримати та надихнути на нові перемоги”, - звернулась пані Посол до волонтерів.

Надзвичайний і Повноважний Посол зазначила, що деякі добровольці співпрацюватимуть із Міністерством молоді та спорту з метою посилення мережі молодіжних центрів. За її словами, це так звані безпечні простори, в яких українські діти та молодь почуваються захищеними.

У свою чергу заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема відзначив багаторічну плідну співпрацю Міністерства з Корпусом Миру США в Україні. Йшлося про реалізацію державної молодіжної політики, популяризацію волонтерської діяльності та забезпеченні міжкультурного діалогу між молодими людьми.

Олександр Ярема зачитав вітальне слова Міністра Ігоря Жданова 51-й групі волонтерів Корпусу миру США. “Молодь є провідником змін, потужним потенціалом, який вирішальним

чином визначає зміст і характер майбутнього. Успішна молодь сьогодні – це успішна країна завтра”, - зазначалось у вітанні Міністра.

“У дусі справжньої дружби та партнерства, Корпус Миру радо долучається до процесу втілення важливих для України ініціатив та реформ. Зокрема тих, що націлені на ширше залучення молодих людей до прийняття рішень, реалізації ідей реформи децентралізації та забезпечення функціонування багатопрофільних молодіжних центрів”, - наголосив Ігор Жданов у вітальному слові.

Олександр Ярема вручив Подяки Міністерства молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики, популяризацію волонтерської діяльності серед молоді, сприяння зближенню українського та американського народів.

Директор Корпусу миру США в Україні Денні Ф. Робертсон зазначив, що ті 72 нові волонтери, які розпочинають свою службу в Україні, продемонстрували готовність гідно прийняти виклики сьогодення.

Учасників заходу також привітав перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Нагадаємо, програма Корпусу Миру в Україні пропонує розвиток практичної англійської мови, посилення навичок організаційного розвитку, управління та роботи з молоддю, відповідно до реформ, що здійснюються українським Урядом задля більш широкої інтеграції до світової спільноти.

Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють заохочення здорового способу життя, лідерські тренінги, створення бібліотек і ресурсних центрів, зміцнення спроможності громадських організацій тощо.

 

версія для друку