українська російська англійська
Швейцарія відправить на схід України гуманітарної допомоги на $1,3 млн
03.06.2017 | 11:26
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (далі – SDC) вже вшосте надає гуманітарну допомогу для східних міст України: у Маріуполь, Курахове, Донецьк та Луганськ.

З 2 по 8 червня гуманітарний вантаж доправлятиметься на територію, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Відправлять 1 650 тонн хімічних реагентів для очистки води (гіпохлорид кальцію, сульфат алюмінію та ін.), які використовуються на водоочисних станціях Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», а також медичне обладнання: ультразвукові апарати, неонатальні інкубатори, дефібрилятори та лабораторне обладнання для діагностики туберкульозу. Загальна вартість даної гуманітарної допомоги складає 1,3 млн доларів США та нараховуватиме майже 80 вантажівок.

Перші 30 вантажівок з гуманітарним вантажем від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва 2 червня пройшли відповідну перевірку на КПВВ «Новотроїцьке» та перетнули лінію розмежування.

Під час передачі гуманітарної допомоги у місті Маріуполь 6 та 7 червня заплановано візит Міністра закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера.

Діяльність SDC з надання гуманітарної допомоги здійснюється за сприяння та координації Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, дій центральних та місцевих органів влади.

 

 

версія для друку