українська російська англійська
У столиці проходить турнір з рукопашного бою за Кубок Президента України
03.06.2017 | 13:12
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

3 червня в столичному Палаці спорту розпочався турнір з рукопашного бою за  Кубок Президента України, організований за сприяння Управління державної охорони, Міністерства молоді та спорту і Всеукраїнської федерації рукопашного бою. 

За нагороди традиційно змагаються кращі з кращих представники вітчизняних державних силових структур -  діючі представники силових структур та безпосередні учасники АТО. Зокрема, учасниками цьогорічних змагань стали команди УДО, Міноборони, МВС, Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії, ДФС, НАБУ, ДСНС та Головуправління розвідки МО України.

У церемонії урочистого відкриття турніру взяв участь заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович. Він побажав учасникам змагань перемог та зачитав вітання Міністра Ігоря Жданова.

Такі турніри є продовженням славних козацьких традицій. Ви - гідні нащадки українського воїнства з небаченою хоробрістю та вправністю зупиняєте агресію ворога на Сході країни та дбаєте про безпеку співгромадян на вулицях рідних міст та містечок.

Міністерство молоді та спорту усіляко підтримує розвиток та проведення змагань з рукопашного бою. Вбачаємо у цьому важливу складову національно-патріотичного виховання та підвищення боєздатності українського війська”, - йдеться у зверненні Міністра.

Нагадаємо, наприкінці травня Парламент ухвалив, розроблений Мінмолодьспорту, закон про визнання національних видів спорту. За словами посадовця, реалізація цього закону відкриє нові можливості для багатьох фахівців з рукопашу, хортингу, спасу, бойового гопака, боротьби на поясах щодо надання допомоги у підготовці наших воїнів та спецпризначенців.

Разом з головою Управління держохорони Валерієм Гелетеєм підтримував спортсменів на глядацьких трибунах й Міністр Ігор Жданов.

 

версія для друку