українська російська англійська
У Києві відбувся традиційний Олімпійський день
03.06.2017 | 14:23
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Кілька тисяч киян та гостей міста взяли участь у святкуванні Олімпійського дня, який відбувся на НСК "Олімпійський" 3 червня.

 Цьогорічне свято спорту було присвячене не тільки річниці заснування Міжнародного Олімпійського комітету, а й зимовим Олімпійським Іграм-2018, які відбудуться у Південній Кореї трохи більше ніж за півроку.

Вітали учасників Олімпійського дня Віце-прем`єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент Національного олімпійського комітету Валерій Борзов, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму Микола Величкович, начальник управління сім`ї, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації Олексій Трофімов, Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.

Гості Олімпійського дня вітали майбутніх учасників зимової Олімпіади – членів національних збірних команд з біатлону, фігурного катання, гірськолижного спорту, лижних перегонів.

Міністр Ігор Жданов зазначив, що на цьогорічний пробіг в рамках Олімпійського дня зареєструвалося понад 5 тисяч учасників: "Це прекрасна традиція, в якій беруть участь досвідчені спортсмени, початківці, діти, і з кожним роком учасників стає все більше. Також я хочу привітати всіх учасників сьогоднішнього спортивного свята – ветеранів спорту, які присутні тут, нинішніх і майбутніх чемпіонів".

Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу у своєму виступі зазначив, що в цьому році виповнюється 25 років встановлення дипломатичних відносин Республіки Корея і незалежної України: "Посольство буде продовжувати докладати всіх зусиль для того, щоб Україна стала стратегічним партнером Кореї, а відносини між нашими країнами міцнішали, і це сприяло розвитку країни. Ми ретельно готуємось до Олімпійських Ігор, які відбудуться у Пхенчхангу, та разом вболіватимемо не тільки за наших, але й за українських спортсменів".

Учасників Олімпійського дня чекали традиційні музичні номери, показові виступи та спортивні майстер-класи, спілкування із прославленими українськими спортсменами та тренерами.

 

 

версія для друку