українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня журналіста
06.06.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Від імені Кабінету Міністрів України та від себе особисто вітаю працівників засобів масової інформації з професійним святом!

У відкритому суспільстві журналісти – гаранти прозорості та підзвітності органів влади. Саме завдяки засобам масової інформації ведеться суспільний діалог, формується порядок денний роботи влади, удосконалюються державні рішення, стають зрозумілими очікування людей. 

Журналістські репортажі та розслідування допомагають викрити імітацію діяльності чиновників, факти корупції, визначити напрямки економії бюджетних коштів або посилення ефективності роботи в тій чи іншій сфері. Гучні судові процеси, захист прав і свобод людини, проведення державних змін та перетворень, наші перемоги в економіці,  політиці, соціально-культурному житті  – нічого не проходить повз камер та мікрофонів. Позитивні зміни в житті країни, яких нам вдалося досягнути, безумовно, стали можливими, зокрема, завдяки професійній і самовідданій роботі журналістів.

Вільна преса та незалежні засоби масової інформації – пріоритет державної інформаційної політики. 

Бажаю Вам професійного зростання, міцного здоров’я і благополуччя! Нехай Ваші матеріали завжди будуть цікавими, а Ваша активна громадська позиція та професійна діяльність  і далі слугують рушіями державних змін.

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку