українська російська англійська
Перша черга "ОХМАТДИТу" запрацює в листопаді-грудні, - Володимир Гройсман
06.06.2017 | 11:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Перша черга Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», де завершуються будівельні роботи й ведеться монтаж обладнання, буде здана в експлуатацію в листопаді-грудні поточного року, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він проінспектував хід будівельних робіт, які були відновлені восени 2016 року після трирічної перерви.

«Сьогодні можна сказати, що будівництво завершується. В листопаді-грудні  перша черга буде здана. Зараз головне завдання – провести прозорі тендери із закупівлі обладнання, аби осучаснити клініку», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що наразі йдеться про ввід в експлуатацію першої черги лікарні – великого лікувального комплексу на понад 26 тис. квадратних метрів із системами МРТ та іншим обладнанням, яке дозволить проводити надскладні процедури українським дітям різного віку. Загальна вартість коштів, які можуть бути витрачені до кінця поточного року на закупівлі та проведення необхідних монтажних та будівельних робіт – близько 1 млрд грн.    

«У нас буде надсучасна, прекрасна клініка, в якій будуть отримувати висококваліфіковану допомогу, - сказав Глава Уряду. - Ми раціонально підходимо до витрачання бюджетних коштів. Далі продовжимо будувати, аби в 2019 році все завершити".

Як повідомлялося, весь комплекс оновленого «ОХМАТДИТу» становитиме понад 67 кв м – декілька блоків, в яких розміщуватимуться 10 сучасних хірургічних відділень, 5 онкологічних і гематологічних відділень та діагностичне відділення.

версія для друку