українська російська англійська
Артем Біденко: Свобода слова - це базова цінність
06.06.2017 | 14:37
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

5 червня Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у конференції «Як захищати свободу медіа в складному середовищі - на прикладі України» у рамках Європейського форуму по управлінню інтернетом EuroDIG 2017, що пройшов у Таллінні, Естонія.

Розповідаючи про свободу медіа в складних умовах, Артем Біденко зазначив: «Навіть в умовах війни журналісти та медіа не можуть бути обмежені у своїй професійній діяльності. Свобода слова - це базова цінність. Звичайно, ми не маємо підміняти свободу слова іншими феноменами: брехнею, фейками, пропагандою. Не перейти тонку лінію можливо виключно разом з органами саморегулювання та сильними громадянськими інституціями».

У рамках конференції обговорювалися також питання успіху українських реформ, зокрема, створення суспільного мовлення. Міністерство також представило міжнародній аудиторії брошури «Захист прав журналістів в Україні», «Порушення прав людини в Криму» та «20 фактів російської військової присутності в Україні».

Зазначимо, EuroDIG - це відкрита платформа для неформальних та інклюзивних обговорень питань публічної політики, пов'язаних з управлінням інтернетом, що цього року проводиться Міністерством зовнішніх справ Естонської Республіки в Таллінні.

 

 

версія для друку