українська російська англійська
У ВМС ЗС України триває курс з планування операцій під керівництвом експертів НАТО
06.06.2017 | 15:18
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Військово-Морських Силах ЗС України під керівництвом американських інструкторів триває курс з планування операцій у рамках українсько-американського навчання "Сі Бриз-2017”.

До заходу залучаються представники українських ВМС та Державної прикордонної служби України, які візьмуть участь у роботі багатонаціонального штабу майбутніх міжнародних маневрів.

«Особливістю “Сі Бриз-2017” є наявність штабу морського командування, який плануватиме та управлятиме силами, і безпосередньо керівництва навчання, – зазначив заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа. – Успішне проведення маневрів напряму залежить від його підготовки та планування, чому українські військові моряки разом зі своїми іноземними колегами навчатимуться протягом цього тижня», – додав офіцер.

За словами капітана 1 рангу Олексія Неїжпапи, даний курс підготовки допоможе військовослужбовцям здобути знання з планування і управління операціями за стандартами НАТО та в подальшому успішно виконувати поставлені керівництвом українсько-американського навчання “Сі Бриз-2017” завдання.

 

версія для друку