українська російська англійська
Міненерговугілля зацікавлене в залученні інвестицій для модернізації енергетичного сектору, - Ігор Насалик
06.06.2017 | 16:33
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля зацікавлене в залученні інвестицій для модернізації енергетичного сектору. Про це зазначив Ігор Насалик під час зустрічі з представниками китайської компанії «Хуавей Україна».

Зокрема, Міністр зауважив, що після поїздки української делегації під головуванням Першого віце-прем’єр-мініcтра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва до Китаю, яка була результативною, настав час перейти до реалізації домовленостей та запропонував визначити конкретні напрямки можливої співпраці в енергетичній галузі.

«Україна має сформовану законодавчу базу,  потужну інфраструктуру в енергетичному секторі, тому є широкі можливості для залучення інвестицій», - зазначив Міністр. За його словами, затверджена напередодні Управляючим комітетом Енергетична стратегія України до 2035 року визначає основні напрямки розвитку енергосистеми України, серед яких переведення енергоблоків та котлоагрегатів  на газову групу вугілля, заміна на більш сучасні генерації для покриття пікових навантажень та добового регулювання, модернізація з метою зменшення втрат у мережах, збільшення власного видобування газу тощо. Також Міністр, представляючи інвестиційні можливості енергетичного сектору,  окреслив можливість співпраці в нафтогазовому секторі.

«Ми зацікавлені у впровадженні нових технологій з метою виконання стратегічного завдання – до 2020 року відмовитися від імпортованого газу за рахунок власного видобування», - наголосив Ігор Насалик.

Обговорюючи можливості співробітництва, китайська сторона зазначила про наявний досвід компанії у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які застосовуються в енергетиці, зокрема під час будівництва трубопроводів, у сфері розумних мереж енергопостачання, розумного керування енергомережею та  кібербезпеки

Також представники компанії заявили готовність надавати консультативну підтримку з питань модернізації, оптимізації та підвищення ефективності роботи ОЕС України.

 

 

версія для друку