українська російська англійська
Мінагрополітики: Партнерство – основа успішної реалізації аграрної політики
07.06.2017 | 14:14
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Світовий досвід партнерства влади, бізнесу та громади свідчить про успішність такого підходу. Ключовий момент – це об’єднання зусиль громадян, підприємців та влади для сталого розвитку галузі та досягнення успіху у поставлених цілях.

Таку думку висловила заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, відкриваючи форум «Аграрна політика - успіх через партнерство», який розпочав роботу сьогодні, 7 червня, у рамках ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017».

У заході беруть участь керівництво Мінагрополітики та інших органів виконавчої влади, народні депутати, іноземні делегації, представники НААН, профільних асоціацій та громадських об’єднань, підприємці, експерти та журналісти.

У рамках Форуму відбулося активне обговорення та обмін думками з трьох ключових позицій аграрного галузі, які були поділені на три панелі.

Під час панелі «АПК України: стратегічне бачення» було висвітлено нагальні завдання та цілі розвитку галузі – від поглиблення діалогу між аграріями та владою до впровадження дієвих механізмів реформування АПК.

Окремою темою Форуму став «Розвиток сільських територій». Учасники обмінялися баченням з питань розвитку сільської економіки, охорони та збереження ресурсів у сільській місцевості, удосконалення системи управління сільськими територіями та підвищення рівня життя сільського населення.

Завершила Форум панель «Євроінтеграція», у ході якої були порушені теми відкриття нових експортних ринків, приведення українського законодавства до світових норм, нерозкритий експортний потенціал аграріїв та шляхи досягнення успіху через партнерство з владою та міжнародними інституціями.

 

версія для друку