українська російська англійська
Прем'єр-міністр про розвиток агросектору: Завдання - не тільки сіяти, а й переробляти продукт всередині країни
07.06.2017 | 15:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України запровадив декілька програм підтримки аграрного сектору України, де працює кожен шостий українець, проте головне завдання сьогодні – не тільки сіяти, але й переробляти продукт всередині країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017».

Глава Уряду нагадав, що реінвестиції в село цього року становитимуть 1% від обсягу виробленої продукції, ще 550 млн грн виділено на підтримку створення вітчизняної  сільськогосподарської техніки. Наступного року, за словами Прем’єр-міністра, обсяг підтримки агросектору може сягнути  6,5 млрд грн, а обсяг підтримки сільськогосподарського машинобудування – 1 млрд грн.

«Ми будемо робити все, аби впроваджувати в агросектор нові технології. Ми маємо прекрасний потенціал науки, серйозні інвестиції в агросекторі, і вони зростають, - сказав Глава Уряду. – Втім наше завдання – розвивати село. Хотів би, аби через реформи, які потрібно робити, ми привнесли новий поштовх у розвиток фермерства, малого і середньо бізнесу. Нам потрібно над цим працювати, і ми отримаємо успіх».

 

 

 

 

 

версія для друку