українська російська англійська
Розпочато мовлення Українського радіо на окуповані райони Донбасу
07.06.2017 | 15:25
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

У Краматорську під час робочої наради за участі керівництва Міністерства інформаційної політики України, Донецької обласної державної адміністрації, Національної ради з питань телерадіомовлення та Концерна РРТ був презентований початок мовлення на середніх хвилях Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на окуповані райони Донецької та Луганської областей.

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін розповів, що мовлення здійснюється з передавача NAUTEL XL-60, який був наданий МІП компанією BBG в якості технічної допомоги. На разі оператором комунікацій виступає Концерн РРТ.

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський запевнив, що сигнал Українського радіо буде охоплювати Донецьку, Луганську області, разом з окупованими територіями, а також Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області, і, крім того, прикордонні території Російської Федерації, які межують з Донбасом.

Голова Національної ради Юрій Артеменко підкреслив, що у співпраці з Міністерством інформаційної політики регулятор надав НСТУ дозвіл на тимчасове мовлення на частоті 873 кГц ще 12 січня. За його словами, цей проект є початком реалізації проекту щодо спрямованого мовлення на окуповані території Донецької і Луганської областей.

За словами в.о. Генерального директора Концерна РРТ Олександра Богданова, наразі передавач працює з потужністю 12 кВт. Протягом найближчого часу потужність мовлення буде збільшена Концерном до 25 кВт.

Член Національної ради Сергій Костинський заявив, що сигнал Українського радіо з Часового Яру охопить сукупно до 12,7 млн людей, як громадян України, так і громадян країни-агресора.

Зазначимо, 2 квітня з міста Часів Яр розпочалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на окуповані території Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, розвиток телекомунікаційної інфраструктури та телерадіомовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму відбувається в рамках діяльності міжвідомчого органу – Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

 

версія для друку