українська російська англійська
Грузія завжди поруч з Україною, а Україна поруч із Грузією, і ми єдині у бажанні досягнення стандартів НАТО, – Степан Полторак
07.06.2017 | 15:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 червня, під час офіційного візиту до Грузії Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Міністром оборони Грузії Леваном Ізорією. На честь приїзду української делегації відбулася офіційна церемонія за участю роти почесної варти та оркестру.

У свою чергу Міністр оборони України Степан Полторак подякував за можливість відвідати Грузію та поспілкуватися з військовослужбовцями Грузії та дізнатися про реформи, які відбувалися у країні за останні роки.

«Ми повинні обмінюватися досвідом та інформацією, також я повністю підтримую ініціативу щодо удосконалення військово-технічного співробітництва. У вас є чудовий досвід реформування, а ми зараз реформуємо наше відомство і нам дуже цікаво дізнатися, як ви робили це. Тож ми повинні взяти один від одного максимально більше позитивного досвіду, – сказав Міністр оборони України Степан Полторак. – Я хочу подякувати народові Грузії за підтримку України у питаннях збереження державності. Грузія завжди поруч із Україною, а Україна поруч із Грузією, нам цікавий ваш досвід реформ, і ми єдині у бажанні щодо досягнення стандартів НАТО», – підкреслив під час зустрічі Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку