українська російська англійська
Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся із Прем’єр-міністром Грузії Гіоргієм Квірікашвілі
07.06.2017 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 червня, в рамках візиту до Грузії Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із Прем`єр-міністром Грузії Гіоргієм Квірікашвілі.

«Я задоволений, що між оборонними відомствами України та Грузії встановилися тісні та дружні відносини. Ми по-справжньому любимо Україну та українців, у нас є спільні інтереси, є питання, що дійсно об’єднують. Успіх України – це успіх Грузії, і успіх Грузії – це успіх України, – сказав під час зустрічі Прем’єр-міністр Грузії Гіоргій Квірікашвілі.

Міністр оборони України Генерал армії України Степан Полторак поінформував про сучасну безпекову ситуацію в країні та подякував народу, Уряду Грузії за підтримку, за теплі почуття, які демонструє Грузія до українців.

«Друзі перевіряються у складні години, коли важко, тому ми щиро вдячні за підтримку», – наголосив під час зустрічі генерал армії України Степан Полторак.

«Грузія – горда та сильна духом країна, тут живуть лише сильні люди, які будують сучасну демократичну державу. Нам дуже важливо обмінюватися досвідом підготовки та реформ між оборонними відомствами, адже сучасні виклики змінюються щодня, – підкреслив під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак. – Ми сподіваємося на добрі перспективи нашої співпраці у майбутньому».

 

версія для друку