українська російська англійська
На Полтавщині учасникам АТО надано накази на 518 гектарів землі за травень 2017 року
07.06.2017 | 17:03
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У період з 26 квітня по 31 травня 2017 року до структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та органів місцевого самоврядування регіону учасники АТО подали 839 заяв про отримання земельних ділянок. Протягом зазначеного періоду військові отримали 297 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею понад 518 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Із земель державної власності у Полтавській області учасники АТО отримають здебільшого ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 114 військовим передадуть землі площею 208 гектарів. Ще 6 ділянок площею більше 0,9 гектара призначені для ведення садівництва.

Найбільшу кількість земель для військових відвели в Кобеляцькому (загальною площею 116,8 га) та Гадяцькому (загальною площею 64,8 га) районах Полтавської області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку