українська російська англійська
У Києві проходить наймасштабніша у Східній Європі XXIХ Міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2017"
07.06.2017 | 17:24
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

У столиці Україні в м. Києві проходить наймасштабніша в регіоні Східної Європи XXIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». В офіційному відкритті взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Звертаючись до учасників виставки, Прем’єр-міністр підкреслив, що агросектор є потужним рушієм економіки України, але сьогодні пріоритет полягає у тому, щоб кожне аграрне підприємство здійснювало переробку та створювало конкурентний продукт. І агросектор треба розвивати на тільки в сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й у комплексі питань залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.

У свою чергу Максим Мартинюк висловив впевненість, що з року в рік українські аграрії все більше впроваджуватимуть новітні технології у сільському господарстві

«Сьогодні, в еру вертикальних теплиць та комп’ютерних технологій вирощування, українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю», - зазначив Перший заступник Міністра у вітальному слові до учасників заходу.

У рамках «АГРО-2017» свій інвестиційний і виробничий потенціал представляють всі області країни та найбільші українські та міжнародні виробники.

Також відбудуться спеціалізовані виставки:

ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія, Animal’Ex, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo та інші, з яких вперше пройде спеціалізована виставка «ECO HOUSE» та «Сучасний Фермер».

Буде представлений новий зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу.

9 червня відбудеться другий щорічний форум, присвячений високим технологіям для агросектору – AgTech Forum 2017, організований Асоціацією AgTech Ukraine при підтримці Мінагрополітики.

 

версія для друку