українська російська англійська
Андрій Рева: Низький рівень зарплат українців – це центральна проблема, яку нам необхідно подолати
07.06.2017 | 17:35
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністр соціальної політики Андрій Рева зустрівся з представниками Місії Світового банку зокрема, директором Представництва Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, керівником глобальної практики з питань соціального захисту та ринку праці Ендрю Мейсоном та ін. Головними темами обговорення стали соціальна роль субсидій на комунальні послуги та професійний ринок в Україні.

Мова йшла про те, аби в наступному опалювальному сезоні підтримати реальних малозабезпечених та економічно вразливих споживачів комунальних послуг.

Крім того, Ендрю Мейсон зазначив, що освіта в нашій країні на достатньо високому рівні, але, водночас, є спеціальності, що потребуються ринком, але не готуються в українській системі освіти. Аби посприяти знаходженню шляху виходу з цієї ситуації міжнародні партнери в особі Світового банку підготували для України певні пропозиції.

Міністр соціальної політики подякував Представництву Світового банку за надання допомоги в розробці законопроекту пенсійної реформи, зазначивши, що ця фінансова міжнародна установа є унікальним партнером України.

Окрім обговорення зазначених тем, Андрій Рева повідомив, що наразі центральним курсом українського Уряду є робота над підвищенням рівня середніх зарплат та пенсій. А магістральний напрям у цій роботі – детінізація економіки.

 

версія для друку