українська російська англійська
Заступник Міністра закордонних справ України з європейської інтеграції прийняла сьогодні делегацію Робочої групи Ради Європейського Союзу з питань Східної Європі та Центральній Азії
07.06.2017 | 18:44
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Заступник Міністра закордонних справ України з європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла сьогодні делегацію Робочої групи Ради Європейського Союзу з питань Східної Європі та Центральній Азії.

Під час зустрічі в Дипломатичній академії МЗС України О. Зеркаль поінформувала представників ЄС про розвиток ситуації на сході України та навколо імплементації Мінських домовленостей, розгляд у міжнародних судових інстанціях позовів України проти РФ.

Відбувся обмін думками щодо широкого спектру відносин УкраїнаЄвропейський Союз у світлі завершення ратифікації Угоди про асоціацію, запровадження безвізового режиму для поїздок українських громадян в країни Шенгенської зони та підготовки до Брюссельського саміту Східного партнерства у листопаді 2017 року.

Європейська сторона вчергове підтвердила повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, безальтернативність Мінських домовленостей, наголосивши на відповідальності, яку несе російська сторона за триваючу військову агресію на Донбасі.

Учасники зустрічі також обговорили питання захисту прав людини на території тимчасово окупованого Росією Криму та мевастополь, шляхи спільної протидії російській гібридній агресії, а також розглянули актуальні питання, пов’язані із участю України в Ініціативі ЄС «Східне партнерство» під час головування Естонії в ЄС у другій половині 2017 року.  

 

версія для друку