українська російська англійська
Міністр оборони України відвідав Школу підготовки сержантів у місті Коджорі
08.06.2017 | 09:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

7 червня Міністр оборони України, перебуваючи з офіційним візитом у Грузії, відвідав Школу підготовки сержантів у місті Коджорі та разом із начальником Генерального Штабу ЗС Грузії Владімером Чачібаєм поспілкувався із керівництвом Школи. Під час візиту обговорювалися питання, які стосуються системи та структури підготовки сержантського складу у ЗС Грузії, професійного розвитку та подальшої освіти цієї категорії військовослужбовців.

«Нам дуже цікавий досвід Грузії щодо підготовки та подальшого службового росту сержантів. Адже саме зараз в українському війську тривають реформи. Також нас цікавлять підходи грузинської Школи щодо організації навчання сержантів. Ми маємо пам’ятати, про те, яку велику відповідальність несуть саме сержанти у прийнятті рішень під час бойових дій, підтриманні дисципліни у підрозділах. Тому роль сержантів надзвичайно важлива, і нам необхідно створити свою систему підготовки сержантів, яка б стимулювала професійно підготовлених людей передавати свої знання солдатам», - наголосив у ході зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак.

Глава вітчизняного оборонного відомства оглянув матеріально-технічну та учбову базу навчального закладу та поспілкувався з військовослужбовцями ЗС Грузії, які проходять там навчання.

«Я впевнений, що нам необхідно детально вивчити досвід Грузії щодо таких освітніх програм та втілити такі підходи в українському війську», — підкреслив по завершенню зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак.

версія для друку