українська російська англійська
Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень-травень забезпечило відшкодування втрат на 4,3 млн грн
08.06.2017 | 09:54
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-травня 2017 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області забезпечили відшкодування втрат на суму понад 4,3 млн  грн.

Окрім того, попереджено порушення у сфері публічних закупівель шляхом відміни торгів та розірвання вже укладених договорів на загальну суму 109 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 31 управлінське рішення.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 20 досудових розслідувань, а також вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання фінансової дисципліни 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 12 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 2 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 71,6 млн грн.

 

версія для друку