українська російська англійська
У Казначействі обрали новий склад Громадської ради
08.06.2017 | 10:25
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

7 червня 2017 року у Державній казначейській службі України відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Казначействі за участі представників громадських об’єднань, засобів масової інформації, а також представників органу влади.

Учасників установчих зборів поінформували про роботу Громадської ради попереднього скликання та провели  вибори до новоствореної Громадської ради.

Присутній на зборах перший заступник Голови Казначейства  Володимир Дуда, зауважив, що співпраця з громадськістю відноситься до пріоритетних завдань діяльності Казначейства.

«Робота нашого відомства  має свою специфіку і тому мені надзвичайно приємно, що участь в Установчих зборах беруть ті громадські організації, діяльність яких безпосередньо пов’язана і дотична до роботи Казначейства, переконаний, що саме у такому складі Громадська рада стане дієвим та дійсно професійним консультативно-дорадчим органом при Казначействі», - зауважив Перший заступник, після оголошення результатів голосування.

Так, за результатами голосування до нового складу громадської ради увійшли:

1. Габрієлян Наїра Рудольфівна – Міжнародна громадська організація «Рада незалежних бухгалтерів і аудиторів».

2. Кричун Петро Михайлович – Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України.

3. Піднебесна Тетяна Павлівна – Тижневик «Головбух: Бюджет».

4. Рябчук Інна Анатоліївна – Всеукраїнська громадська організація «Рада з питань конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України».

5. Свідерська Наталія Володимирівна – Громадська організація «Демократична дія».

6. Тарнай Володимир Андрійович – Громадська організація «Центр Ейдос».

7. Циганок Юрій Володимирович – Інформаційне агентство «ЛІГА ЗАКОН».

8. Чередник Наталія Леонідівна  – Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб».

Головою Громадської ради при Казначействі обрано Петра Кричуна, який на завершення засідання наголосив, що Громадська рада готова активно долучитись до роботи, бути представленою в усіх робочих комісіях, що діють при Казначействі, та спрямовувати усю свою діяльність та конструктив та повноцінну співпрацю.

 

версія для друку