українська російська англійська
Уряд вітає схвалення Верховною Радою законопроектів по медреформі
08.06.2017 | 12:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України вітає схвалення в першому читанні Верховною Радою України законопроектів з пакета медичної реформи, розробленої Міністерством охорони здоров’я спільно з експертним середовищем та народними депутатами. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Непросте рішення, але систему охорони здоров'я треба змінювати", - наголосив Володимир Гройсман.

Раніше, спілкуючись з журналістами, Глава Уряду підкреслював, що реальний стан справ в сфері охорони здоров’я викликає серйозне занепокоєння, і зміни на те й спрямовані, щоб подолати існуючий негатив і сприяти збільшенню тривалості життя, введенню нових методів лікування й якості лікування. Прем’єр висловив вдячність команді Міністерства охорони здоров’я, урядовцям, робочій групі Верховної Ради, Президенту України та членам Національної ради реформ, які доклали зусиль до формування реформаторського пакету законопроектів.

«Будь-яка реформа потребує політичної волі й відповідальності. Причепитися ж можна до будь-чого, але я переконаний, що той варіант, який запропоновано, необхідний. Іншого виходу немає, - сказав Володимир Гройсман. - Настав час змінювати Україну. Зміни не відбуваються просто. Але я всіх закликаю навколо них об’єднатися».

версія для друку