українська російська англійська
Земельна реформа - це можливість відродити та розвинути фермерський рух на селі, - Володимир Гройсман
08.06.2017 | 13:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запропонована Урядом земельна реформа, яка наразі проходить широке обговорення серед експертів, урядовців та народних депутатів, має на меті відродження фермерства та стимулювання розвитку сільських територій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман журналістам у Чернігові.

«Уряд і я особисто категорично проти продажу землі іноземцям та великим холдингам. Хотів би підкреслити, що реформа буде здійснена спільно з аграріями, з фермерами в інтересах громадян та фермерських господарств, - сказав Глава Уряду. - Ми не зробимо жодного кроку, який призвів би до будь-яких негативних наслідків. Ми в постійному діалозі, і будемо дискутувати доти, доки не знайдемо рішення, яке дасть можливість відродити на селі фермерський рух і зробити малий і середній бізнес на селі  реальністю».

Прем’єр-міністр підкреслив, що хибною є думка про село, як про «поле, де посіяли, виростили, зібрали й продали». «Треба думати про те, що село - це люди, умови їх життя і праці, що це весь наш  агрокомплекс, який потрібно розвивати, - сказав Володимир Гройсман. - Держава зробила ряд кроків у цьому напрямку, і наразі треба перевірити наскільки адресно прийшла ця допомога».

Глава Уряду додав, що земельна реформа буде зроблена виключно в інтересах українців.

«І спекулювати на цьому нікому не дам. Тільки публічний діалог в ім’я України й українців», - підкреслив Володимир Гройсман.      

 

 

 

версія для друку