українська російська англійська
Прем'єр-міністр про пенсійну реформу: Готовий нести повну відповідальність за втілення змін після їх ухвалення Парламентом
08.06.2017 | 13:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запропонована Урядом пенсійна реформа, яка передбачає збереження пенсійного віку, збільшення виплат в залежності від стажу, скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів та подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду, виправляє недоліки існуючої пенсійної системи – несправедливої і нежиттєздатної. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами в Чернігові. 

«Запропонований Урядом крок – правильний. Він дає відповідь на декілька питань. Перше - збільшення виплат, в разі ухвалення Парламентом, вже з 1 жовтня для 9 млн пенсіонерів. Друге -  справедливість. Ми зберігаємо пенсійний вік – 60 років при наявності стажу 25 років. Деякі політики намагаються спекулювати на цьому, але треба визнати: пенсія - це винагорода за працю. Людина працює, робить внески (до Пенсійного фонду) і отримує потім достойну пенсію. А зараз неважливо – працював або ні – отримуєш мінімальну виплату. І на «мінімалці» сьогодні понад 80% пенсіонерів. Ми ж відновлюємо справедливість, - сказав Глава Уряду. – А далі – скасовуємо оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам, і з 7 років ліквідуємо дефіцит бюджету Пенсійного фонду».

Прем’єр підкреслив, що рішення знайдено. «Я розраховую, що ми спільно з Президентом, фракціями коаліції, патріотично налаштованими депутатами, які прийшли служити народу, ухвалимо це рішення. Його очікують пенсіонери, - сказав Глава Уряду. - Український Парламент має схвалити реформу, Уряд має її реалізувати. І я несу повну відповідальність за те, що реформа стане успішною. Готовий відповідати за це перед кожним пенсіонером, кожною працюючою людиною».   

 

версія для друку