українська російська англійська
Глава Уряду доручив розробити законопроект про трирічну відстрочку зі сплати ПДВ для промпідприємств при імпорті обладнання, що не виготовляється в Україні
08.06.2017 | 14:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів України розробити проект закону із запровадження 36-місячної розстрочки на сплату податку на додану вартість для промислових підприємств при імпорті обладнання, яке не має аналогів в Україні. Про це Глава Уряду сказав журналістам в Чернігові, підводячи підсумки Форуму з питань розвитку української легкої промисловості "Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом".

Він підкреслив, що рішення – виважене, і вже довело свою ефективність в різних галузях промисловості, зокрема у фармацевтиці та деревообробці.

"Сьогодні дав доручення Міністерству фінансів опрацювати проект закону про розстрочку у 36 місяців по ПДВ для обладнання, яке ввозиться для виробництва. Ввозиш станок, щоб робити тканину, маєш не одразу заплатити 20% ПДВ, а розстрочку на 36 місяців, - заявив Прем'єр-міністр. – Зробимо це для всього устаткування, яке не виробляється в Україні".

На думку Прем’єр-міністра, таке рішення, в разі його ухвалення на Уряді, а згодом в Парламенті, дасть стимул для оновлення виробництв, створення нових робочих місць, підвищення конкурентноздатності, зменшення енерговитратності і заощадить кошти для інвестування у основні фонди.

"Кожне підприємство потребує сьогодні нового обладнання, нових технологій. І деяке обладнання, на превеликий жаль, поки що не виробляється в Україні. Тому нам потрібно зробити пришвидшену модернізацію, створити програму, яка би дозволила прискорити оновлення основних фондів", - сказав Глава Уряду.

версія для друку